Head of ICT
Josef Bešta
COO
Hledáme lídra na pozici Head of ICT pro naši rostoucí společnost s více než 500 zaměstnanci. Jako klíčový člen našeho týmu budete zodpovědný za strategické řízení našeho IT prostředí, které podporuje všechny aspekty naší činnosti – od každodenního provozu až po klíčové inovace. Čeká vás řada výzev, kterými nás na cestě k dalšímu růstu provedete. Ať už půjde o vytváření IT prostředí pro efektivní práci a komunikaci zaměstnanců, tak ladění IT prostředí pro jednotlivé týmy, jejich procesy a data: Sales, RnD, Product management a další.

Co vás čeká

  • Architektura informačních systémů: Navrhování a implementace robustní a flexibilní architektury informačních systémů, která podpoří efektivní fungování celé společnosti
  • Podpora efektivní práce: Vedení iniciativ v oblasti digitalizace, automatizace a optimalizace využití IT nástrojů, včetně podpory zaměstnanců při využívání moderních technologií, jako je AI a pokročilé nástroje v rámci MS Office
  • Asset Management: Správa a optimalizace veškerého hardware (notebooky, PC, mobilní zařízení) a aplikačního portfolia v prostředí MS Office hostovaném přes naši mateřskou společnost Axis
  • Help Desk: Řízení podpory a řešení incidentů prostřednictvím platformy Jira, s důrazem na efektivitu a spokojenost uživatelů
  • IS a ERP systémy: Odpovědnost za všechny naše informační systémy, včetně našeho klíčového ERP systému Helios Green a reportování v Qliku
  • Change Management a IT partnerství: Aktivní podpora změnových iniciativ a partnerství s obchodními jednotkami při zavádění nových technologií a procesů
  • Strategický rozvoj a škálování IT infrastruktury: Příprava IT infrastruktury a procesů na růst společnosti – včetně budování cloudové strategie, automatizace procesů, datové governance a business continuity plánů
  • IT infrastruktura: Řízení provozu naší IT infrastruktury, zajištění její stability a rozvoje
  • Kybernetická bezpečnost: Zajištění bezpečnosti naší IT infrastruktury a ochrany citlivých dat
  • Datový sklad: Vedení implementace a rozvoje našeho nového datového skladu na platformě Snowflake
  • Zajištění, po ICT stránce, obou poboček – Modřany, Pankrác
  • Governance, Risk & Compliance: Řízení IT governance, řízení rizik a dodržování právních předpisů, včetně GDPR a dalších norem, které budou podporovat růst společnosti

Co k tomu potřebujete

  • Zkušenosti s vedením IT týmu a řízením komplexních IT projektů
  • Znalost správy informačních systémů, infrastruktury, ERP a DWH, a navrhování IT architektury
  • Silné povědomí o aktuálních trendech v oblasti digitalizace, automatizace, cloudových řešení a AI. Definovat strategii pro tyto oblasti
  • Zkušenosti s nástroji jako Jira, Helios Green, Qlik a Snowflake jsou velkou výhodou
  • Schopnost budovat a řídit vztahy s interními a externími partnery
  • Strategické myšlení a schopnost vést tým k dosahování výjimečných výsledků
  • Bez angličtiny to nepůjde, ať už pro komunikaci s kolegy v rámci 2N, tak řešení společných postupů a strategií s kolegy ze švédské mateřské společnosti Axis
Máte zájem o pozici
Head of ICT?
Petr Zajíček
Head of Recruitment & Employer Branding
+420 225 271 789
Máte zájem o pozici Head of ICT?
Doporučte tuto pozici svým známým
Nabídku můžete sdílet na sociálních sítích nebo poslat emailem.

Proč se vám u nás bude líbit

Prosperující a stabilní firma

Různé typy úvazků, flexibilita

Práce se špičkovými technologiemi

Výborný tým a otevřená komunikace

Odměňování na základě vlastního i týmového výkonu

Pracovní úkoly budete řešit po svém

Sladění soukromého a pracovního života

Zázemí pro sportovce

Proč u nás pracovat?

Podívejte se na náš profil na webu COCUMA. Věříme, že najdete několik dobrých důvodů.

Navštivte profil

Hledáte něco jiného?